M E N U
P A R T N E R Z Y

A K T U A L N O Ś C I

Archiwum - Sezon 2018


    Fotogaleria - zawody na zakończenie sezonu

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów kończących sezon 2018, które odbyły się na Żwirowni rzeszowskiej.
    Zawody na zakończenie sezonu - 30 WRZEŚNIA

30.09 odbędą się Zawody Na Zakończenie Sezonu na Żwirowni rzeszowskiej (od strony plaży), start 7:30, koniec 12:00

Zapraszamy


    Fotogaleria - zawody rodzinne

W dniu 26 sierpnia 2018 r. w Głogowie Młp. Odbyły się zawody rodzinne. Pogoda jak na spotkanie rodzinne zbytnio nie rozpieszczała, ale zmagania były emocjonujące. Ryby nie zawiodły, a wszystkie dzieciaki dostały za wytrwałość i uczestnictwo paczki z łakociami. Deszcz przyspieszył zakończenie zawodów, które zakończyły się pół godziny przed czasem.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów.    Zawody rodzinne - 26 SIERPNIA

26.08 odbędą się Zawody rodzinne na zalewie w Głogowie Małopolskim.
Zbiórka 8:00, zawody odbędą się w godzinach 8:30 - 12:00.

Zapraszamy


    Fotogaleria - zawody dwudniowe

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów dwudniowych, które odbyły się w Wólce Niedźwiedzkiej.

    Zawody DWUDNIOWE

Zapraszamy do udziału w Zawodach dwudniowych, które odbędą się 30.06 - 01.07 2018r.
Miejsce zawodów: Wólka Niedźwiedzka (od strony lasku)
Godziny: Zbiórka: 6:45
- zawody "O PUCHAR PREZESA Koła SAZAN" odbędą się w godzinach: 7:30 - 16:00.
- zawody "O NAJWIĘKSZĄ RYBĘ" odbędą się w godzinach: 19:00 (sobota) - 10:00 dnia następnego.
ZAPRASZAMY.


    Fotogaleria - zawody spławikowo gruntowe

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów spławikowo - gruntowych. Wisłok Rzeszów.


    Fotogaleria - Szkółka wędkarska dla najmłodszych!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z kolejnych zajęć Szkółki wędkarskiej dla najmłodszych tym razem na zalewie w Głogowie Małopolskim. Jak widać na zdjęciach pierwsze efekty łowieckie już za naszymi podopiecznymi.
    Zawody spławikowo - gruntowe - 3 CZERWCA

03.06 odbędą się Zawody spławikowo - gruntowe na rzece Wisłok od strony Hali Sportowej Podpromie (od mostu w górę rzeki). Zbiórka 7:00, zawody odbędą się w godzinach 7:30 - 12:00. W przypadku wysokiej wody zawody zostaną przeniesione na zalew rzeszowski od strony WSK

Zapraszamy

    Szkółka wędkarska dla najmłodszych!

22 kwietnia odbyły się pierwsze zajęcia wędkarskie dla najmłodszych. Zjawiła się całkiem liczna grupa dzieci w liczbie 17 gotowych do wspólnego wędkowania. Wraz z dziećmi rozpoczęliśmy przygotowanie zanęty, którą otrzymaliśmy od naszego sponsora SÓW-POL. Przyszli młodzi wędkarze pod naszym nadzorem sami mieszali zanętę, robili kulki i nęcili swoje stanowiska. Efekty widać na zdjęciach.

Kolejne zajęcia już w maju. Tym razem na innej wodzie. O szczegółach poinformujemy niebawem. Zapraszamy do wspólnej nauki i zabawy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć
    Foto-galeria - Konkurs: Czyste Wody - Zdrowe Ryby

W dniu 24 marca 2018 r. o godz. 10.00 w Osiedlowym Klubie Kultury ,,Gwarek” odbył się Finał XX Edycji Konkursu Rysunkowego-Plastycznego ,,CZYSTE WODY-ZDROWE RYBY’’ organizowany wspólnie przez OKK GWAREK oraz PZW Koło nr 7 SAZAN dla przedszkoli i szkół podstawowych. W finale konkursu z ramienia PZW Okręg w Rzeszowie zaszczycił nas swoją obecnością w-ce Prezes ds. Młodzieży kol. Andrzej Sztorc, który wręczył nagrody zwycięzcom tego konkursu w III kategoriach - do 6 lat; 7-10 lat; 11-13 lat.

Zapraszamy do działu galeria na fotorelację z rozdania nagród dla zwycięzców tegorocznego konkursu.

  Protokół z obrad jury konkursu.pdf


    Pierwsza na Podkarpaciu - Szkółka wędkarska dla najmłodszych!

    UWAGA! Ważne zmiany PZW

ZNIŻKI DLA EMERYTÓW

Mężczyźni kończący w danym roku kalendarzowym 65 lat oraz kobiety kończące 60 lat, chcąc skorzystać z ulgi w składce członkowskiej muszą udokumentować swój 10 letni staż w PZW - tak zadecydował Krajowy Zjazd Delegatów. W przypadku trudności z potwierdzeniem stażu istnieje możliwość złożenia oświadczenia z podpisem, że było się członkiem PZW / może to być w kilku kołach i rozłożone w latach. Jeżeli oświadczenie okaże się nieprawdziwe danej osobie grozi sąd dyscyplinarny z wykluczeniem ze Związku włącznie. Jednocześnie przypominamy wszystkim opłacającym składki, że zgodnie ze Statutem PZW kto do 30 kwietnia danego roku nie uiści składki członkowskiej traci członkostwo w Związku. Chcąc na nowo być członkiem musi opłacić tzw. wpisowe w wysokości 25 zł.


ZMIANA W SPOSOBIE PROWADZENIA REJESTRU POŁOWU RYB

Powołując się na Uchwałę nr 3/I/18 Prezydium Zarządu Głównego PZW z dniem 19.01.18 r. wprowadzamy zmianę w sposobie prowadzenia rejestru połowu ryb. Dotychczas prowadzenie rejestru w Okręgu PZW w Rzeszowie odbywało się od momentu złowienia ryby i włożenia jej do siatki. Zmiana polega na tym, że rejestr wypełniamy w momencie wejścia na łowisko, wpisując datę, nazwę łowiska oraz miejscowość. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o stosowanie w/w zasady prowadzenia rejestru połowu ryb.
Zarząd Okręgu PZW w Rzeszowie

UCHWAŁA NR 3/I/2018.pdf


    Plan pracy Koła na rok 2018

  • 24.03 - Finał konkursu rysunkowego dla dzieci "CZYSTE WODY - ZDROWE RYBY", godz. 10:00
  • 03.06 - Zawody spławikowo - gruntowe, Wisłok od strony Hali Sportowej Podpromie (od mostu w górę rzeki), zbiórka 7:00, zawody odbędą się w godzinach 7:30 - 12:00. W przypadku wysokiej wody zawody zostaną przeniesione na zalew rzeszowski od strony WSK
  • 30.06-01.07 - Zawody dwudniowe - Wólka Niedźwiedzka (od strony lasku) - Zawody: "O PUCHAR PREZESA Koła SAZAN", "O NAJWIĘKSZĄ RYBĘ" oraz "PUCHAR DLA NAJLEPSZEGO MŁODZIEŻOWCA" zawodów dwudniowych. Zbiórka 6:45, start 7:30, koniec zawodów 10:00 dnia następnego (niedziela)
  • 26.08 - Zawody rodzinne, Zalew w Głogowie Młp., zbiórka 8:00, start 8:30, koniec zawodów 12:00
  • 30.09 - Zawody na zakończenie sezonu, Żwirownia rzeszowska (od strony plaży), start 7:30, koniec 12:00


    UWAGA! Ważne zmiany PZW

ZNIŻKI DLA EMERYTÓW

Mężczyźni kończący w danym roku kalendarzowym 65 lat oraz kobiety kończące 60 lat, chcąc skorzystać z ulgi w składce członkowskiej muszą udokumentować swój 10 letni staż w PZW - tak zadecydował Krajowy Zjazd Delegatów . W przypadku trudności z potwierdzeniem stażu istnieje możliwość złożenia oświadczenia z podpisem, że było się członkiem PZW / może to być w kilku kołach i rozłożone w latach/. Jeżeli oświadczenie okaże się nieprawdziwe danej osobie grozi sąd dyscyplinarny z wykluczeniem ze Związku włącznie. Jednocześnie przypominamy wszystkim opłacającym składki, że zgodnie ze Statutem PZW kto do 30 kwietnia danego roku nie uiści składki członkowskiej traci członkostwo w Związku. Chcąc na nowo być członkiem musi opłacić tzw. wpisowe w wysokości 25 zł.


ZMIANA W SPOSOBIE PROWADZENIA REJESTRU POŁOWU RYB

Powołując się na Uchwałę nr 3/I/18 Prezydium Zarządu Głównego PZW z dniem 19.01.18 r. wprowadzamy zmianę w sposobie prowadzenia rejestru połowu ryb. Dotychczas prowadzenie rejestru w Okręgu PZW w Rzeszowie odbywało się od momentu złowienia ryby i włożenia jej do siatki. Zmiana polega na tym, że rejestr wypełniamy w momencie wejścia na łowisko, wpisując datę, nazwę łowiska oraz miejscowość. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o stosowanie w/w zasady prowadzenia rejestru połowu ryb.
Zarząd Okręgu PZW w Rzeszowie

UCHWAŁA NR 3/I/2018.pdf


    04.02.2018r - Zebranie sprawozdawcze za rok 2017

ZARZĄD KOŁA NR 7 “SAZAN” ZAWIADAMIA, ŻE WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE
ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 04.02.2018r. (NIEDZIELA)

  • O GODZINIE 9:30 (pierwszy termin)
  • GODZINA 10:00 (drugi termin)
w sali OSIEDLOWEGO KLUBU KULTURY “GWAREK” w Rzeszowie, ul. Bohaterów 5 (osiedle KMITY).
PROSIMY O NIEZAWODNE PRZYBYCIE.
Po zebraniu można będzie dokonać opłat za wędkowanie na 2018 rok.    ZAPISY DO KOŁA ORAZ OPŁATY ZA KARTĘ

Można już dokonywać opłat za kartę na sezon 2018.
Opłaty można dokonywać:

w sklepie ATU części samochodowe - Rzeszów, ul. Litewska 37 - NOWA LOKALIZACJA !!!
  • pon - pt 8:00 - 18:00
  • soboty 8:00 - 14:00
WAŻNE: przed przyjazdem proszę o kontakt ze skarbnikiem aby potwierdzić czy będzie o danej godzinie na miejscu! Andrzej Zagórski (Skarbnik Koła)- tel: 604 107 066

oraz w Osiedlowym Klubie Kultury GWAREK, ul. Bohaterów 5 (przed i po zebraniach koła)

Szczegółowych informacji odnośnie zapisów do Koła oraz opłat udziela Skarbnik koła: Andrzej Zagórski - tel. 604 107 066projekt © 2013: Studio BEST